Piękny domek

Twój idealny dom

Montujemy nowoczesny plafon
Wyposażenie wnętrza

Montujemy nowoczesny plafon

Obecnie możemy liczyć na ogromne możliwości aranżacyjne, także w przypadku wyboru oświetlenia. Lampy jednak służą nie tylko do oświetlenia pomieszczeń, ale pełnią także funkcję dekoracyjną. Dostępne są w różnych kolorach, kształtach, wzorach i wielkościach. Dzięki temu nie ma większego problemu z dopasowaniem ich do bieżącej aranżacji czy też do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Bardzo dużą popularnością cieszą się plafony sufitowe, które dostępne są w przeróżnych wariantach. Czy rzeczywiście warto na nie postawić?

Nowoczesne plafony dostępne w różnych wariantach

Plafony w postaci płaskich lamp były już popularne w latach pięćdziesiątych, jednakże obecnie na nowo pojawiły się one na rynku i to w zupełnie nowej odsłonie. Dostępne są różne wzory i kształty, a więc plafony można dopasować do wystroju niemalże każdego wnętrza. Dawniej służył przede wszystkim do oświetlania obiektów publicznych, a teraz nowoczesne plafony królują w naszych domach. Uniwersalnymi kształtkami plafonów są modele w obudowie kwadratowej i prostokątnie, które zresztą cieszą się największą popularnością. Na korzyść plafonów z pewnością przemawia fakt, że możliwe jest dobranie obudowy, koloru i faktury klosza do swoich indywidualnych preferencji. Dzięki temu można mieć oświetlenie w pełni pasujące do posiadanych mebli i koloru ścian. Plafony mogą być wyposażone w elementy szklane, drewniane czy ze stali nierdzewnej. Jak najbardziej jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych lamp i żyrandoli zwisających z sufitu.

nowoczesne plafony

Dlaczego warto zamontować w domu plafony?

Osoby pragnące zwiększyć oszczędności, z całą pewnością powinny rozważyć zakup plafonów z diodami LED. Takie oświetlenie idealnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach wymagających dobrego i długiego oświetlenia. Nowoczesne plafony dają możliwość regulacji natężenia światła, a do dyspozycji mamy aż kilka poziomów intensywności świtała. Można zatem przyciemnić światło podczas oglądania telewizji czy w celu stworzenia romantycznego nastroju lub zwiększyć intensywność światła podczas czytania czy też wykonywania domowych prac. Obsługa plafonów jest banalnie prosta, a do tego urządzenia te są energooszczędne i wyróżniają się długą żywotnością.

Decydując się na nowoczesne plafony, możliwe jest włączenie światła bez konieczności wstawania z kanapy, gdyż można sterować oświetleniem za pomocą pilota. Ponadto do dyspozycji jest dziesięć poziomów odcieni światła – np. zimna biel, naturalna czy ciepła biel. Dzięki temu można chronić swój narząd wzoru. Za pomocą plafonów możliwe jest stworzenie optymalnych w danym momencie warunków, w zależności czy chodzi o prace, zabawę czy wypoczynek.

- 21 lutego, 2018 - 0 Views

Brak Komentarzy

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *